Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych

Odzyskiwanie danych z dysków SSD

W naszym laboratorium Ram-serwis Odzyskiwanie Danych opracowaliśmy nową technologicznie procedurę odzyskiwania danych z dysków SSD, które umożliwia szybsze przywracanie plików, skracając czas całego procesu nawet do 75 procent. 

Odzyskiwanie danych z dysków SSD Flash
 

Jesteśmy w stanie zaoferować odzyskanie danych z uszkodzonych dysków SSD niemal wszystkich głównych marek i producentów.


Odzyskiwanie danych z dysków SSD obejmuje procedurę wprowadzenie dysku do specjalnego trybu fabrycznego jądra (factory kernel mode). Następnie specjalistyczne oprogramowanie wprowadza specjalnie zaprojektowaną programowo ładowarkę do kontrolera SSD. Ten niestandardowy kod firmware pozwala nam bezpośrednio odczytywać informacje zapisaną w chipie NAND, budować logiczne tablice translacji danych i ostatecznie wyodrębniać i odbudowywać oryginalne dane.

Dyski SSD (Solid State Drive) są coraz popularniejsze wśród użytkowników komputerów i laptopów. Ze względu na swoją szybkość działania, są one często wybierane do zastosowań domowych i biznesowych. Niemniej jednak, tak jak w przypadku innych nośników danych, istnieje ryzyko utraty danych z powodu rożnych uszkodzeń. W takiej sytuacji konieczna jest fachowa naprawa i odzyskiwanie danych z dysku SSD.

Naprawa i odzyskiwanie danych z dysków SSD.


Naprawa dysków SSD wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Uszkodzenie może wynikać z różnych przyczyn, takich jak uszkodzenie kontrolera, brak zasilania, błędne sektory, uszkodzenie kości pamięci NAND oraz uszkodzenie oprogramowania układowego SA. W przypadku awarii dysku SSD nie powinno się podejmować działań naprawczych na własną rękę, ponieważ niewłaściwe działania mogą spowodować permanentne uszkodzenie nośnika.

Profesjonalna firma Ram-serwis zajmująca się odzyskiwaniem danych z dysków SSD o interfejsie SATA, mSATA, PCIe NVMe m2 oraz SATA m2. Wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia oraz technologie, które umożliwiają nam odzyskanie utraconych danych. Korzystamy z specjalistycznego sprzętu PC3000 Express oraz z PC3000 Portable III SSD. Oprogramowania tam zainstalowane do diagnozy dysków oraz odzyskiwania danych może odczytać dane z tego nośnika z uszkodzonych sektorów, a także zidentyfikować i naprawić błędne sektory, oprogramowanie układowe SA i inne. Fachowe podejście pozwala na maksymalne odzyskanie danych z uszkodzonego dysku SSD.

Co jesteśmy w stanie odzyskać z uszkodzonego nośnika?


Odzyskane dane z dysków SSD mogą obejmować pliki, dokumenty, bazy danych, zdjęcia, filmy oraz wiele innych typów plików. W przypadku, gdy istnieje potrzeba naprawy dysku SSD, ważne jest, aby skontaktować się z profesjonalną firmą odzyskującą dane. Specjaliści wykorzystują odpowiednie narzędzia, aby odzyskać wszystkie dane z dysku SSD, które zostały utracone z różnych przyczyn.
Wniosek jest taki, że naprawa i odzyskiwanie danych z dysków SSD jest skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznego sprzętu, specjalistycznej wiedzy oraz dużego doświadczenia. Konieczne jest zwrócenie się o pomoc do profesjonalnej firmy odzyskującej dane, która posiada odpowiednie narzędzia i technologie, aby zapewnić maksymalne odzyskanie danych z uszkodzonego dysku SSD.

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem
Całodobowa pomoc technicznatel. 692 106 189 - czynny 24h/7dni
Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem.
Poradzimy Ci jak postępować a być może
uda się rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i Napisz do nas skonsultuj się z nami


SZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13B/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s