Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
 

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

 Macierze RAID (Redundant Array of Independent Disks) są wykorzystywane w celu zwiększenia niezawodności i wydajności systemów przechowywania danych poprzez łączenie wielu dysków w jedną jednostkę. Istnieje wiele różnych typów macierzy RAID, każda z nich zapewniająca określony poziom odporności na awarie i wydajności. Poniżej przedstawione są opisy najpopularniejszych macierzy RAID:
1.    RAID 0 - Macierz ta łączy dwa lub więcej dysków w celu zwiększenia prędkości odczytu i zapisu. Dane są rozdzielane między dyskami i zapisywane równolegle, co zwiększa wydajność, ale nie zapewnia żadnej redundancji. Oznacza to, że awaria jednego dysku spowoduje utratę wszystkich danych przechowywanych na całej macierzy.
2.    RAID 1 - Ta macierz zapewnia całkowitą redundancję danych poprzez duplikowanie informacji na dwóch lub więcej dyskach. Jeśli jeden dysk ulegnie awarii, dane można odtworzyć z pozostałych dysków. Ta macierz oferuje niższą wydajność w porównaniu do RAID 0, ale zwiększa niezawodność.
3.    RAID 5 - Macierz wykorzystuje co najmniej trzy dyski i zapewnia zarówno wydajność, jak i redundancję danych. Dane są rozdzielane między dyskami, a także dodatkowo zapisywane z sumą kontrolną, która umożliwia odtworzenie danych z jednego z dysków, jeśli uległ awarii. RAID 5 może przetwarzać jednocześnie wiele żądań odczytu i zapisu, co czyni go popularnym w systemach wymagających wysokiej wydajności.
4.    RAID 6 - To macierz działająca na podobnej zasadzie jak RAID 5, ale wykorzystuje co najmniej cztery dyski i zapewnia dwie sumy kontrolne dla każdego bloku danych. Oznacza to, że może przetrwać awarię dwóch dysków i daje jeszcze większą niezawodność niż RAID 5.
5.    RAID 10 - Macierz ta łączy w sobie zalety RAID 0 i RAID 1, łącząc co najmniej cztery dyski. Dane są rozdzielane na dyski w sposób RAID 0, a następnie duplikowane na kolejnych dyskach w sposób RAID 1. Daje to bardzo wysoką wydajność i redundantność danych, ale wymaga większej liczby dysków niż inne typy macierzy RAID.
6.    RAID 50 - Ta macierz łączy w sobie dwie macierze RAID 5, co daje jeszcze większą wydajność i niezawodność. Potrzebne są co najmniej sześć dysków, z których trzy tworzą każdą macierz RAID 5, a następnie obie macierze RAID

Posiadamy niezbędne umiejętności, narzędzia programowe i specjalistyczny sprzęt PC3000 EXPRESS oraz PC3000 SAS. Nowoczesna technologia, w której posiadaniu jesteśmy, pozwala nam na sprawne odzyskiwanie danych z każdego rodzaju macierzy RAID oraz takich pamięci (serwerów plików) jak NAS i SAN. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szybko są w stanie uporać się z tego tupu problemami, toteż klienci spokojnie mogą pozostawić w naszych rękach odzyskiwanie danych z macierzy RAID.

 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 01
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 50
 • odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5EE
 • odzyskiwanie danych z serwerów plików:
  NAS Qnap, Synology, Western-Digital, Seagate, Toshiba, D-Link, ZYXEL, LACIE, APPLE
  i macierzy RAID w serwerach HP, DELL, LENOVO, IBM oraz innych.

  

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem
Całodobowa pomoc technicznatel. 692 106 189 - czynny 24h/7dni
Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem.
Poradzimy Ci jak postępować a być może
uda się rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i Napisz do nas skonsultuj się z nami 

 


SZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13B/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s