Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych

 

Typowe przypadki

Oto kilka typowych przykładów uszkodzeń dysków twardych.

Western Digital dysk z uszkodzoną elektroniką (PCB), której silnik nie rozkręci się. Możesz spróbować użyć dawcy PCB tego samego modelu, ale faktem jest, że w większości ROM chipu WD rodzin obecnie zawiera specjalne parametry o nazwie adaptives, które są unikalne dla danego dysku i PCB nie może być zamienione tylko bez odpowiedniego jej dostosowania. W rzeczywistości, nie tylko WD, ale większość nowoczesnych dysków twardych mają zapisane adaptives w ROM. Wynika to z wyższych gęstości i bardzo precyzyjnej mechaniki z dzisiejszej technologii.

Maxtor twardy dysk obraca się , recalibruje, ale w BIOS identyfikuje się z zerową zdolnością oraz pod fabrycznymi nazwami (Calypso, N40P, Saber itp) i zaraz po próbie uruchomienia lub odczytu danych występują błędy. Ten dysk ma uszkodzony tz.: translator. Translator jest częścią dysku twardym firmware odpowiedzialny za przebudowę wewnętrznych CHS na adresowanie OS-system. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie uzyskać dostępu do systemu obszarze dysku, aby odbudować translator oraz inne moduły oprogramowania dysku. W rzeczywistości, dyski twarde wszystkich producentów mają problem z translacją. Objawy są zwykle takie same.

Laptop Toshiba dysk z rodziny GAZ lub GAX z uszkodzonym łożyskiem. Silnik jest albo całkowicie oblepiony i sprawia, że słyszymy niewielkie tykanie / drapanie albo stara się talerze rozkręcić wydając głośne dzwięki. Normalnie większość firm odzyskujących dane dokonuje próby wymiany Platters na dobrym dysku i jest to jeden z najtrudniejszych, a tym samym i najdroższy sposób na odzyskanie danych. W tym przypadku mamy naszą technologię, która nie pociąga za sobą otwarcie dysku i sprawia, że tego rodzaju procedura jest łatwejsza i dlatego tańsza.

HDD posiadający uszkodzone sektory na dysku. W każdym przypadku, gdy podczas próby odczytu danych z takiego dysku twój hdd może zamilknąć, lub nawet uruchomić się klikając, wydając dzwięki uderzenia, gdy trafi na uszkodzony obszar, powodując coraz więcej szkód. Posiadając odpowiednie narzędzie można szybko i dokładnie zczytać ignorując uszkodzone sektory - to czasami może to być jedyny sposób, aby odzyskać utracone dane.

Dysk nie botuje się w BIOS i wydaje cykliczne uderzenia.
Często dochodzi również do zatrzymywania pracy silnika dysku. Wystepuje ten obiaw cyklicznie.
Zwykle jest to oznaką uszkodzenia lub awarii głowic i oznacza to dysk musi być otwarty w klasie 100 clean room w celu wymiany ramienia głowic wraz z głowicami czytająco-zapisujących. Jest to skomplikowana procedury, która wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i dużo doświadczenia.

Seagate 7200.11 identyfikuje się dysk poprawnie w BIOS-ie, ale pokazuje 0 GB pojemności.
To jest typowe uszkodzenie firmware dysków Seagate.
Nasi inżynierowie mogą naprawić ten problem za pomocą naszego specjalistycznego sprzętu.

Seagate 7200.11 dysk się poprawnie rozkręca i słychać rekalibrację głowic ale nie inicjuje się w BIOS.
To jest typowe uszkodzenie firmware dysków Seagate.
Tak zwana seria wadliwych dysków (Czarna Seria) z usterką CC
Nasi inżynierowie mogą naprawić ten problem za pomocą naszego specjalistycznego sprzętu.

Nie próbuj otwierać dysk w domu! - możesz uszkodzić powierzchnię magnetyczną Platters a tym samym narazić się na wyższe koszta lub nieodwracalna utrate danych.

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem
Całodobowa pomoc technicznatel. 692 106 189 - czynny 24h/7dni
Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem.
Poradzimy Ci jak postępować a być może
uda się rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i Napisz do nas skonsultuj się z nami

 

 


SZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13B/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s