Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych


Ram - serwis Adres na jaki należy wysłać dysk wraz z formularzem, do wykonania bezpłatnej analizy uszkodzenia      
LABORATORIUM ODZYSKIWANIA DANYCH
Osiedle Na Murawie 13/4
61-655 Poznań
Mobile: 692 106 189
czynny 24/h
Tel: 608 160 108

Proszę wypełnić formularz zgłoszenia i na wskazany adres maila zostanie wysłana wersja w pdf-ie. Podpisany formularz proszę wysłać wraz z dyskiem do przeprowadzenia weryfikacji uszkodzenia.
* koniecznie proszę wypełnić te dane
W przypadku problemów z wysłaniem formularza proszę wydrukować formularz z tego linku-kliknij lub pobrać wersję PDF

Zamówienie wykonania ekspertyzy uszkodzenia nośnika danych


Firma/Zamawiający*
Pełny adres*: Kod*:-
NIP Firmy:
Osoba kontaktowa*:
Nr. telefonu*:
Adres email*:
Informacje o uszkodzonym nośniku
Producent dysku: Inny:
Model dysku:
Dysk posiada gwarancję*:
System operacyjny:
Informacje o okolicznościach utraty danych
Krótki opis okoliczności awarii dysku. Minimum 3 znaki, maksimum 200 znaków*.

Lista katalogów oraz plików do odzyskania (wg priorytetów)*:
1.
2.
3.
4.
5.
Warianty diagnozy oraz promocje*
Dodatkowe informacje
Pozwolenie na otwarcie nośnika*:
Wymagany zwrot nośnika:
Sposób przekazania danych*:
Formularz ten stanowi wstępną umowę odzyskiwania danych zawartą pomiędzy Zamawiającym a firmą RAM-SERWIS Odzyskiwanie Danych, w którym firma RAM-SERWIS zobowiązuje się do podjęcia próby odzyskania danych z powierzonego nośnika danych. Zobowiązanie wynikające z niniejszego zlecenia jest dla Zleceniobiorcy zobowiązaniem starannego działania a nie zobowiązaniem skutku. Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za utracone dane i związane z nim następstwa oraz za wady ukryte i fizyczne dostarczonego nośnika. Równocześnie firma RAM-SERWIS Odzyskiwanie Danych, zobowiązuje się do ochrony powierzonych danych a także przestrzegania tajemnicy handlowej dotyczącej współpracy z Zamawiającym i nieudzielania jakichkolwiek informacji na temat zamawiającego bez jego uprzedniej zgody.
Wypełniony formularz jest zamówieniem wykonania ekspertyzy stanowiącym podstawę do obciążenia zamawiającego jej kosztami zgodnie z aktualnym cennikiem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych na powierzonym nośniku tylko w celu ich odzyskiwania oraz oświadczam, iż nie są one własnością firmy RAM-SERWIS Odzyskiwanie Danych, a tym samym nie jest ona podmiotem żadnych praw rzeczowych dotyczących tych danych.
Oświadczam, że znana mi jest procedura odzyskiwania danych, regulamin i sposób ustalania ceny oraz aktualny cennik firmy RAM-SERWIS. Nieodebranie urządzeń po jakiejkolwiek usłudze w terminie 1-ego miesiąca od daty analizy powoduje jego przejście na własność firmy.

*.....................................................................
data i podpis zamawiającego

Oświadczenie VAT
Oświadczam, że firma nie/posiadająca numer NIP nie/jest płatnikiem podatku VAT i na mocy obowiązujących przepisów jest uprawniona do otrzymywania faktur VAT. Jednocześnie upoważniam firmę RAM-SERWIS Odzyskiwanie Danych do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu.

.....................................................................
data, podpis i pieczątka zamawiającegoSZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s