Odzyskiwanie danych z MacOS

Odzyskiwanie danych z MacOS

System operacyjny komputerów Macintosh to MacOS, z tak dobrze znanych wszystkim urządzeń MacBook’ów od Apple. Jeśli zastanawiasz się, czy odzyskiwanie danych MacOS jest możliwe, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to profesjonalne laboratorium, które w zakresie swoich usług ma także odzyskiwanie danych z partycji APFS, HFS, HFS+ i innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Odzyskiwanie danych z dysków MacOS

Trwałe usunięcie plików to problem, z którym zmaga się wielu z nas. Nie zawsze jednak wszystkie utracone dane trzeba spisać na stratę. Odzyskiwanie danych z dysków MacOS to proces, w ramach którego jesteśmy w stanie przywrócić pliki zapisane na nośniku danych. Wystarczy, że użyjemy w tym celu specjalistycznych narzędzi oraz skorzystamy z doświadczenia, które zdobyliśmy, realizując odzyskiwanie danych dla innych klientów. Co więcej, posiadamy liczne certyfikaty, dzięki którym masz pewność, że odzyskiwanie danych z Macintosh w naszym serwisie zostanie wykonane w sposób profesjonalny, bez żadnych dodatkowych uszkodzeń.

 

Profesjonalne odzyskiwanie danych z MacOS oraz innych systemów komputerowych

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to profesjonalna firma, która specjalizuje się w przywracaniu usuniętych danych z dysków twardych, które zostały uszkodzone logicznie i fizycznie. Z naszą pomocą możliwe jest odzyskiwanie danych z dysku po formacie oraz jego awarii mechanicznej. Jeśli tylko napotkasz jakiś problem powodujący usunięcie ważnych danych, jak najszybciej skontaktuj się z naszą firmą! By skorzystać z naszych usług w zakresie odzyskiwania danych z Maca, nie musisz odwiedzać serwisu. Wystarczy, że telefonicznie ustalimy wszelkie szczegóły, a nośnik przekażesz nam wysyłkowo. Zajmiemy się jego naprawą i przywrócimy dane z dysku MacOS najszybciej jak to możliwe.

Odzyskiwanie danych z MacOS Fusion Drive.

MacOS Fusion Drive to funkcja pamięci masowej dostępna na niektórych iMac, która łączy dysk twardy i pamięć flash w jeden wolumin. Otrzymaliśmy zlecenie odzyskania danych z komputera iMac z zainstalowanymi dwoma dyskami. Jeden dysk Samsung 128 GB M.2 SSD a drugi to Seagate 3 TB SATA. Diagnoza uszkodzenie nośników wykazała spalenie dysku Samsung SSD oraz uszkodzenie powierzchni magnetycznej drugiego dysku Seagate 3 TB. W celu wymiany uszkodzonych nośników konieczne było rozłożenie komputera na części pierwsze. Zdjęcia poniżej przedstawiają kolejne etapy rozkręcania poszczególnych elementów komputera. Okazało się że spalenie się dysku SSD było spowodowane zanieczyszczeniem wewnątrz komputera.

Po oczyszczeniu wnętrza komputera i zainstalowaniu nowych dysków, komputer został na nowo uruchomiony. Wgraliśmy nowe oprogramowanie MacOS Monterey w wersji 12.7.3. A co z danymi jakie były wgrane na uszkodzonych dyskach? Z dysku Samsung SSD nie udało się odzyskać dane. A z dysku Seagate udało nam się odzyskać dane jakie tam były wgrane przed awarią.

Poza odzyskiwaniem danych z MacOS zajmujemy się także naprawą i serwisem nośników innych producentów. W naszej ofercie dostępne jest także:
odzyskiwanie danych z dysku SSD
odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Niezależnie więc od tego, z jakiego typu nośnika korzystasz, możesz liczyć na nasze wsparcie!