Odzyskiwanie Danych Katowice

Odzyskiwanie Danych Katowice

Profesjonalne odzyskiwanie danych w Katowicach – nie wiesz, gdzie można skorzystać z takiej usługi? Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to lider w branży odzyskiwania danych, posiadający własne, specjalistyczne laboratorium. Zanim rozpoczniemy odzyskiwanie danych z dysku wykonamy bezpłatną ekspertyzę uszkodzenia nośnika danych w 24-48 godzin. Dzięki temu potrafimy oszacować cenę i czas, jaki może nam zająć odzyskanie danych z dysku.

 

Katowice – odzyskiwanie danych z dysku

W naszym serwisie realizujemy odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego HDD, SSD, USB, SAS, macierzy RAID oraz serwerów NAS. Zanim rozpoczniemy odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, musimy poznać więcej szczegółów. W celu wykonania diagnozy prosimy o podanie informacji na temat awarii dysku. Nazwę dysku podaną z etykiety (oznaczenie dysku oraz pełna nazwa producenta). Krótki opis jak doszło do uszkodzenia i jak zachowuje się obecnie dysk (czy dysk wydaje dziwne dźwięki. Czy słychać pracę silnika napędu talerzy? Jak jest rozpoznawalny itp…). Pozwala nam to dostosować odzyskiwanie danych do konkretnej sytuacji.

 

Odzyskiwanie danych z dysku to usługa, którą realizujemy dla klientów z Katowic i całej Polski oraz zagranicy. Jeśli Twój nośnik uległ uszkodzeniu, skontaktuj się z nami. Dokonamy ekspertyzy i ocenimy, w jaki sposób zrealizować przywracanie danych z Twojego dysku. By przywrócić dla Ciebie ważne pliki. Dzięki nam odzyskasz je w tani i bezpieczny sposób.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz dodatkowe pytania – kliknij tutaj i skonsultuj się z nami