Odzyskiwanie danych zdjęć fotograficznych

Odzyskiwanie danych zdjęć fotograficznych

To usługa, z której skorzystania może potrzebować każdy. Na szczęście Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to właściwe miejsce, w którym przywracanie usuniętych zdjęć nie stanowi żadnego problemu. Chętnie podejmiemy się tego wyzwania.

 

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z komputera lub innych nośników?

W dobie różnego rodzajów kart pamięci i nośników cyfrowych spotykamy się z częstym problemem utraty danych. Odzyskiwanie danych z dysku SSD lub odzyskiwanie danych z MacOS czy z innego nośnika jest konieczne w przypadku ich skasowania. Czesto są to zdjęcia, pliki tekstowe, pliki muzyczne oraz inne. Powodem tego są uszkodzenia logiczne lub uszkodzenia mechaniczne.

 

Odzysk danych z kart pamięci

Nasza firma w obu tych przypadkach wychodzi naprzeciw klientom, których dotknął ten problem, i oferuje w swoich rozbudowanych usługach odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty pamięci. Jesteśmy w stanie odzyskać wszelkie pliki, a to wszystko dzięki odczytaniu ich bezpośrednio z pamięci flash. Odzyskiwanie danych zdjęć fotograficznych umożliwia nam specjalistyczny sprzęt, spełniający wszystkie dzisiejsze standardy. Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowników, którzy przez lata doskonalili swoje umiejętności w tego typu zleceniach. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to firma, która jest liderem w swojej branży. Interesuje Ciebie odzyskiwanie skasowanych zdjęć z komputera lub karty SD,? Jeżeli tak to powinieneś zaufać prawdziwym specjalistom w tym fachu. Wszystkich potencjalnych klientów chcących skorzystać z innej usługi, jaką jest odzyskiwanie danych z dysku, zapraszamy do kontaktu.

W naszym serwisie realizujemy odzyskiwanie danych z kart pamięci ze wszystkich rodzajów w tym:

Karty pamięci – nośniki cyfrowe
Compact FLASH
Compact FLASH II
Extreme CF
Extreme III CF
Ultra II CF
HS CF
XS-XS Compact FLASH
CF Elite Pro
CF PRO
CF PRO II
IBM Microdrive
Hitachi Microdrive
Magicstor Drive
Memory Stick Card
Memory Stick PRO Card
Memory Stick DUO Card
Memory Stick PRO DUO Card
Memory Stick Magic Gate Card
Magic Gate PRO
Magic Gate Duo Card
Magic Gate PRO DUO
Extreme MS PRO
Extreme III MS PRO
Ultra II MS Pro
HS MS MagicGate PRO