Jak wysłać

Jak wysłać i jak zabezpieczyć przesyłkę

Jak wysłać

Jak wysłać i jak zabezpieczyć przesyłkę

Są dwie możliwości dostarczenia nośnika do naszego laboratorium w celu wykonania diagnozy uszkodzenia nośnika. Jeśli mieszkasz w Poznaniu i możesz poświęcić kilka chwil swego czasu, zapraszamy do pozostawienia nośnika osobiście w naszym punkcie przyjmowania zleceń. Natomiast jeśli cenisz swój czas i gdy odległość nie pozwala Tobie na dostarczenia osobiście nośnika, proponujemy skorzystanie z usług kurierskich. Przesyłka zostanie dostarczona szybko i sprawnie do naszego biura.

Jak wysłać i jak zabezpieczyć przesyłkę

Zamówienie ekspertyzy uszkodzonego dysku twardego

W przypadku przesyłania nośnika:

1. Jak możesz to wymontuj dysk z komputera. Jeżeli są z tym kłopoty to zalecamy wysyłkę całego komputera a my sami wymontujemy nośnik do analizy.
2. Wyjęty dysk prosimy włożyć do folii bąbelkowej lub owinąć go w kilka warstw gąbki – od tego zależeć będzie bezpieczeństwo Twojego dysku twardego lub innego nośnika danych w czasie transportu.
3. Do paczki prosimy dołączyć dokładnie wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia do wypełnienia na stronie: Formularz, który umożliwi późniejszą identyfikację zlecenia.
4. Zamów kuriera i nadaj przesyłkę na nasz adres:

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
LABORATORIUM ODZYSKIWANIA DANYCH 
Osiedle Na Murawie 13B/4
61-655 Poznań
Tel. 692 106 189 czynny 24/7

Aby dysk bezpiecznie i szybko trafił do naszego laboratorium zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich.  Firma Ram-serwis Odzyskiwanie Danych nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia i stan przesyłek dostarczanych przez przewoźników.