Odzyskiwanie Danych Poznań

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych

Odzyskiwanie Danych Poznań

Profesjonalne odzyskiwanie danych Poznań. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to lider w branży odzyskiwania danych. Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium. Bezpłatna weryfikacja uszkodzenia nośnika danych wykonywana jest na poczekaniu, chwilę po otrzymania nośnika danych. Krótkie terminy diagnoz nośników rozszerzonych. Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta przy Ogólnopolskim Centrum Diagnostyki Dysków Twardych. Nasze biuro czynne jest od 10.00 do 16.00. Ale również i w godzinach wieczornych możemy przyjąć zlecenie. Wystarczy do nas zadzwonisz i ustalimy indywidualny termin oraz godzinę przyjęcia zlecenia. Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli.

24-Godzinna Pomoc w Poznaniu i Całej Polsce

Usługi odzyskiwania danych dostępne nie tylko dla mieszkańców Poznania, ale również dla mieszkańców Gdyni, Gdańska, Sopotu, Wrocławia, Krakowa oraz całego obszaru Polski. 24-godzinna pomoc 7 dni w tygodniu. Posiadamy certyfikaty producentów dysków Seagate oraz Western Digital. Świadczy to o naszym profesjonalizmie. Zespół Ram-Serwis potrafi radzić sobie z odzyskiwaniem i naprawą dysków różnego rodzaju.

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
LABORATORIUM ODZYSKIWANIA DANYCH 
Osiedle Na Murawie 13B/4
61-655 Poznań
Tel. 692 106 189 czynny 24/7

Utrata danych – cena

W przypadku pytań zadawanych przez formularz kontaktowy prosimy o podanie informacji na temat awarii dysku: pełna nazwa dysku odczytana z jego etykiety (oznaczenie dysku oraz pełna nazwa producenta) krótki opis jak doszło do uszkodzenia i jak zachowuje się obecnie dysk (czy dysk wydaje dziwne dźwięki, czy kręci silnikiem napędu talerzy jak jest rozpoznawalny itp…. W przypadku dysków otwartych przez inne osoby prosimy nas o tym poinformować. Po przesłanianiu zapytania odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Pocztę odczytujemy prawie cały dzień aż do późnych godzin wieczornych.

Odzyskiwanie danych Poznań

 

Firma może poszczycić się długą historią i doświadczeniem w branży odzyskiwania danych, co przekłada się na wysoką skuteczność i zadowolenie klientów. Głównym celem Ram-Serwis Odzyskiwanie Danych jest jak najszybsze odzyskanie danych utraconych bez względu na rodzaj uszkodzenia, typ nośnika czy system zapisu danych. Ceny usługi odzyskiwania danych są uzależnione od stopnia uszkodzenia nośnika oraz czasu potrzebnego do wykonania zlecenia. Firma gwarantuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu

Formularz kontaktowy

Jeśli masz dodatkowe pytania – kliknij tutaj i skonsultuj się z nami