Odzyskiwanie Danych Szczecin

Odzyskiwanie Danych Szczecin

Profesjonalne odzyskiwanie danych dla mieszkańców Szczecina jest wzywaniem, którego chętnie się podejmiemy. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to lider w branży odzyskiwania danych. Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium, w którym realizujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku. Bezpłatna ekspertyza wykonywana w 24-48 godzin od chwili otrzymania nośnika danych pozwala nam zadbać o szybki czas realizacji usługi. Jeśli chcesz przywrócić utracone przez siebie pliki, zapraszamy do kontaktu!

 

Odzyskiwanie danych z dysku w Szczecinie

Realizujemy odzyskiwanie danych dla klientów z całej Polski – Szczecina i innych miast. Z naszych usług chętnie korzystają też jednak klienci z zagranicy. Zanim przystąpimy do działań, z jakimi wiąże się odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych, SSD, macierzy RAID czy serwerów plików NAS musimy poznać kilka szczegółów.

 

Prosimy o podanie informacji na temat awarii dysku: nazwa dysku (oznaczenie dysku oraz pełna nazwa producenta), krótki opis jak doszło do uszkodzenia i jak zachowuje się obecnie dysk (czy wydaje dziwne dźwięki, czy kręci talerzami jak jest rozpoznawalny itp…). Dzięki temu odzyskanie danych z przesłanego przez Ciebie nośnika zajmie nam jeszcze mniej czasu.

 

Odzyskiwanie danych z dysku to proces, dzięki któremu jesteśmy w stanie przywrócić pliki, które utracono w wyniku awarii sprzętu. Jeśli myślisz, że bezpowrotnie je usunięto, skontaktuj się z nami. Ustalimy, czy odzyskiwanie danych z dysków w Szczecinie pozwoli rozwiązać Twój problem.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz dodatkowe pytania – kliknij tutaj i skonsultuj się z nami