Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Odzyskujemy dane ze wszystkich rodzajów nośników SSD, dysków PCIe M.2 NVMe M KEY/PCIe M.2 NVMe B+M KEY/M.2 SATA B+M KEY, oraz dysków PCIe NVMe/AHCI Apple Macbook które uległy uszkodzeniu logicznemu, mechanicznemu bądź też elektronicznemu. Awaria dysku półprzewodnikowego SSD i przywrócenie danych to usługa, z której pewnie chcesz skorzystać. W Ram-serwis Odzyskiwanie Danych. zajmujemy się w tym sposób profesjonalny. Mamy do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu odzyskiwanie danych realizujemy szybko i sprawnie. Wiemy jak uzyskać dostęp do danych tam zapisanych bo mamy bogate doświadczenie w tej materii. Jesteśmy gotowi na wyzwanie jakim jest przywrócenie danych utraconych w wyniku jego awarii. Większość zleceń wykonujemy w 3-4 dni.

 

Dysk SSD — utrata naszych zapisanych tam plików

Dysk półprzewodnikowy to jeden z popularniejszych w dzisiejszych czasach dysków, na którego zakup decyduje się coraz więcej osób. Nośnik potrzebuje mniej czasu na dotarcie do interesujących właściciela urządzenia plików, co w dużej mierze przekłada się na komfort pracy. Dysk SSD nie posiada również ruchomych elementów, dzięki czemu idealnie sprawdza się w przeróżnych zastosowaniach, wspomagając jednocześnie ich efektywność. Wraz ze wzrostem popularności tego urządzenia, oraz jego licznych awarii, nasza firma rozwinęła specjalną ofertę swoich usług o ten rodzaj nośnika.

 

Przywracanie plików z dysków półprzewodnikowych (Solid-State Drive) – z pamięcią Flash

Przywracanie danych z tak skomplikowanego pod względem budowy i działania nośnika to dla nas wyzwanie, którego zawsze się podejmiemy. Odczytujemy dane ze wszystkich rodzajów dysków SSD SATA, dysków PCIe M.2 NVMe M KEY/ PCIe M.2 NVMe B+M KEY/ M.2 SATA B+M KEY, PCIe NVMe/AHCI Apple Macbook, które uległy uszkodzeniu logicznemu, mechanicznemu bądź też elektronicznemu. Dane, na których zależy naszym klientom, jesteśmy w stanie odczytać bezpośrednio z pamięci flash lub poprzez wirtualną odbudowę translatora z zablokowanego kontrolera pamięci NAND. To w dużej mierze daje nam bardzo dużą skuteczność. Nasza firma gwarantuje profesjonalne odzyskiwanie danych z dysku, gdyż dysponuje specjalistycznym sprzętem stworzonym do takich zadań. Dyski SSD i odzyskiwanie z nich danych to zagadnienia dobrze nam znane, dlatego też warto zaufać nam w tej kwestii.

Uszkodzony dysk SSD — naprawa i odzyskiwanie danych

Dysk zgłasza się z błędem SATAFIRM S11, S10 lub SATABURN? Niezależnie od tego, czy utracone przez Ciebie pliki znajdują się na dysku twardym wewnętrznym, zewnętrznym, SSD czy SSHD zajmiemy się ich odzyskaniem. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz w celu zdiagnozowania problemu. Dzięki temu będziemy w stanie oszacować, jak długo zajmie odzyskiwanie danych z dysku SSD i ile będzie taka usługa kosztować.

Odzyskiwanie danych z dysku SSD - spalony elementu na PCB Kingston Renegade SSD
Odzyskiwanie danych z dysku SSD Kingston Renegade

Z tego spalonego dysku SSD nie udało nam się odzyskać dane, nośnik był na gwarancji i nie mogliśmy ingerować w jego uszkodzone elementy.

W ramach naszych usług dostępne jest także m.in.: