Odzyskiwanie Danych Gdańsk, Gdynia i Sopot

Odzyskiwanie Danych Gdańsk, Gdynia i Sopot

Jeśli profesjonalne odzyskiwanie danych w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie to temat, który Cię interesuje, zapoznaj się z naszą ofertą. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to lider w branży odzyskiwania danych, posiadający własne, nowoczesne laboratorium. Bezpłatna weryfikacja uszkodzenia wykonywana jest na miejscu w kilka minut. Pozwala nam ocenić rodzaj uszkodzenia przesłanego przez Ciebie dysku. Diagnoza nośnika danych wykonywana jest w trzech opcjach, Normalna, przyśpieszona oraz ekspresowa. Dzięki temu możemy określić cenę i czas, w jakim zrealizujemy zlecenie odzyskania danych dla klienta z Gdańska i okolic.

 

Gdynia – przywracanie danych z dysku

Odzyskiwanie danych pozwoli nam przywrócić ważne dla Ciebie pliki. Zanim jednak rozpoczniemy odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, prosimy o podanie informacji na temat awarii dysku. Jego nazwę odczytaną z etykiety (oznaczenie dysku oraz pełna nazwa producenta), krótki opis jak doszło do uszkodzenia i jak zachowuje się obecnie dysk. Czy wydaje dziwne dźwięki, czy kręci talerzami jak jest rozpoznawalny itp… Dzięki ustaleniu szczegółów łatwiej będzie nam zaplanować konkretne czynności, z jakimi wiąże się odzyskiwanie danych z dysku HDD, SSD, serwera NAS, macierzy RAID lub dysku SAS.

 

Przywracanie danych – Sopot

Odzyskiwanie danych z dysku w naszym serwisie to gwarancja profesjonalizmu i korzystnej ceny. Z usług mogą skorzystać klienci z Gdańska, Gdyni, Sopotu i wszystkich innych miast z Polski. Wystarczy, że wyślesz do nas nośnik kurierem, a my przejdziemy do właściwych działań.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz dodatkowe pytania – kliknij tutaj i skonsultuj się z nami