Promocja na odzyskiwanie danych

Promocja na odzyskiwanie danych

Promocja na odzyskiwanie danych z uszkodzonych mechanicznie dysków twardych.

Z początkiem roku 2019 wprowadziliśmy dla naszych klientów usługę promocyjną na odzyskiwanie danych z dysków HDD z uszkodzonych mechanicznie głowic.
Promocja obejmuje nośniki danych HDD marki Western Digital, Toshiba oraz Seagate z interfejsem IDE, SATA oraz USB z maksymalną ilością czterech głowic w systemie. Koszt promocyjnej usługi dla uszkodzeń mechanicznych dysków wynosi 1400 zł netto + koszt dysku dawcy głowic.
Promocja na odzyskiwanie danych nie obejmuje dysków HDD z uszkodzoną powierzchnia magnetyczną oraz dysków HDD z interfejsem SAS, mSATA, SCSI oraz dysków SSHD hybrydowych.
Promocja nie ma również zastosowania dla dysków otwartych w innych firmach DR. Procedura przyznania usługi odzyskania danych po promocyjnej cenie jest zawsze poprzedzona weryfikacją uszkodzenia dysku i akceptacją z naszej strony.

Wiosenny konkurs na FB

Kochani, aby czas wiosny nastrajał Was jeszcze pozytywniej przygotowaliśmy dla Was rewolucyjną odsłonę KONKURSU, w którym wraz z naszymi partnerami ufundowaliśmy… nagrody!


DO WYGRANIA M.IN :
– TELEFON NOKIA ASHA 302 QWERTY
– PENDRIVE KINGSTON METALOWY – 64 GB
– KOMPLET ZŁOTEJ BIŻUTERII Z CYRKONIAMI
– BONY DO WYKORZYSTANIA W SKLEPACH INTERNETOWYCH
– SŁUCHAWKI NAUSZNE PIONEER

i wiele, wiele więcej…

O KONKURSIE:

W dniach od 01.04 do 21.04.2015 r. w dni robocze na naszej platformie FB
będą pojawiały się specjalnie przygotowane pytania,
zadania przede wszystkim dot. naszej obsady czyli wszystkich towarzyszy konkursu.
W konkursie nagradzamy Wasze zdolności szybkiego działania.
Każde pytanie to możliwość zdobycia przez Was „fejmików” czyli punktów rankingowych.

PC3000 EXPRESS AceLab

PC3000 EXPRESS oraz PC3000 SAS

PC3000 EXPRESS, PC3000 SAS, DATA EXTRACTOR RAID SYSTEM 

Zakupiliśmy nowy bardziej wydajny sprzęt PC3000 EXPRESS RAID SYSTEM oraz PC3000 SAS/SCSI do diagnozowania uszkodzonych dysków twardych SAS
Posiadamy też nowe oprogramowanie DATA EXTRACTOR RAID SYSTEM do odzyskiwania danych. Do diagnozy dysków IDE, SATA, USB, SCSI, SAS oraz do odbudowy macierzy dyskowych RAID. Dzięki posiadaniu tego sprzętu jesteśmy w stanie wykonać więcej zleceń jak do tej chwili.

Nowy zakupiony sprzęt gwarantuje nam również wprowadzenie nowych rozwiązań technicznych. Możemy weryfikować uszkodzony sprzęt oraz wydajniej odzyskiwać dane. Wraz z nowymi dyskami twardymi jakie pojawiają się na naszym rynku wchodzą też nowe problemy jakie są nieodłącznie związane z nową technologia zapisu danych.

My stawiamy na nowe rozwiązania technologiczne i zawsze staramy się je wprowadzać jako pierwsi na rynku Data Recovery w Polsce !

 

Certyfikat „Firma Przyjazna Internautom”

Nasza firma otrzymała certyfikat Ogólnopolskiego Programu „Firma Przyjazna Internautom”.
Jest to potwierdzenie naszej 100 % gwarancji jako firmy i partnera gospodarczego przyjazdnej szerokiemu gronu internautów.

To dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu „Firma Przyjazna Internautom” za wysoki standard komunikacji z klientami w internecie oraz dopasowaniu wizerunku firmy do wymagań internautów. Za kompetencje i rzeczowość oferty skierowanej do naszych klientów, za unikalne treści naszych prezentacji. Za wysokie i pozytywne opinie klientów kożystających z naszych usług, za referencje wystawione od partnerów gospodarczych oraz za wyróżnienie swojego wizerunku widzianego oczami byłych, obecnych oraz przyszłych klientów.

Certyfikat "Firma Przyjazna Internautom"