Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych

Kilka słów o nas ....

Ram - serwis Odzyskiwanie Danych jest polską firmą specjalizującą się w usłudze profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków twardych uszkodzonych logicznie i fizycznie (uszkodzenia programowe, uszkodzenia elektroniki i mechaniki), macierzy RAID i serwerów NAS i skasowaniu danych. Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice, Poznań, Kraków, Łódz, Rzeszów, Warszawa, Olsztyn, Szczecin oraz cały obszar Polski to główne miejsce naszego działania.
Ale nie oznacza to że klienci z zagranicy z obszarów UE czy Europy, Azji lub Ameryki nie są obsługiwani przez nasze laboratorium. Nasze usługi odzyskiwania danych dostępne są dla wszystkich bez względu na obszar zamieszkania.
Wszystkim klientom oferujemy 24 godzinną pomoc 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie danych.


  Naszym celem jest jak najszybsze odzyskanie danych utraconych bez wzgledu na rodzaju uszkodzenia, typ nośnika czy system zapisu danych.

Dzięki doświadczeniu oraz rozwinięciu wiedzy w naprawie sprzętu komputerowego staliśmy się nowoczesną technologicznie instytucją podejmującą wyzwania na polu: profesjonalne odzyskiwanie danych. Jesteśmy profesjonalną firmą odzyskiwania danych w Poznaniu i jedną z czołowych w Polsce. Współpracujemy z Policją, Laboratoriami Kryminalistycznymi, wykonujemy usługi dla ubezpieczycieli wad nośników danych oraz Centrach Autoryzacji Szkód, instytucjami państwowymi, rządowymi wykonując dla nich na codzień zlecenia odzyskiwania danych. Posiadamy najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w sprzęt m.in. taki jak komora laminarna klasy czystosci powietrza 100, ściagacze głowic i talerzy oraz pełne oprzyrzadowanie techniczne i softwerowe (własne patenty) które pozwala na pracę nad nośnikiem w sterylnych warunkach, niezbędnych do odzyskania danych z dysków twardych (HDD, SDD) bez ryzyka powiekszenia strat. Jest to niezbędne do podniesienia skuteczności odzysku utraconych danych. Posiadamy specjalistyczne laboratorium sprzętowo-programowe do odzyskiwania danych z uszkodzonych logicznie i mechanicznie macierzy dyskowych RAID i serwerów NAS.

Dlaczego polecają nas klienci:

  Wykwalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.
  Bogata baza części zamiennych do nośników danych.
  Nasze zaplecze technologiczne oraz stała współpraca z wytwórcami sprzętu specjalistycznego (AceLaboratory, Salvationdata, HDRC, Xseltek i inne).
  Profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych wyposażone w odpowiedni sprzęt wraz z komorą bezpyłową (komorą laminarną) klasy czystości 100 pozwalającą na pracę z otwartymi nośnikami.
  Bezpieczeństwo pozostawionych danych zapisanych na uszkodzonych nośnikach gwarantuje nasza polityka prywatności.
  Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak i również w niedziele czy dzień świateczny.
  Niska cena na nasze usługi odzyskiwania danych.

Nasze wskaźniki skuteczności w odzyskiwaniu danych wynos:

   96 % w przypadkach uszkodzeń logicznych
   99 % w przypadkach uszkodzeń elektronik PCB
   93 %
w przypadkach mechanicznych uszkodzeń

 

Nasze motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...

  Odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE, SATA, SSD i micro SATA, SCSI, SAS, USB, 1,0', 1,8', 2,5' oraz 3,5'  (HDD) komputerów stacjonarnych i przenośnych (laptop, notebook etc.) po sformatowaniu, skasowaniu, błędach oraz uszkodzeniach elektronicznych i mechanicznych.
  Odzyskiwanie danych z macierzy RAID wszystkich typów, serwerów NAS i innych
   Przywracanie danych z Pendrive
   Odzyskiwanie danych z karty pamięci do aparatu cyfrowych (Pamieci Flash)
   Odzyskiwanie danych z pamięci: Compact Flash CF, MemoryStick (M2), Multimedia MMC, SecureDigital SD, inne 
   Odzyskiwanie danych z karty pamięci i SIM od telefonuów komórkowych
   Odzyskanie zdjęć (jpg i inne) z dysku, odzyskanie zdjęć z aparatu, karty pamięci
   Odzyskanie danych z odtwarzacza mp3, iPod, kart pamięci flash
   Odzyskiwanie danych z innych typów nośników


Ram - serwis
Odzyskiwanie Danych powstało w 2004 roku w wyniku przekształcenia firmy o profilu typowo serwisowym na profil DATA RECOVERY. Siedziba firmy oraz laboratorium odzyskiwania danych mieści się w Poznaniu. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa usług pod adresem:


Ram - serwis ODZYSKIWANIE DANYCH
Osiedle Na Murawie 13B/4
61-655 Poznań
Tel. 692 106 189

Poznań! Stolica Wielkopolski - prężny ośrodek handlu i biznesu - to miasto z charakterem, wesołe i pełne optymizmu, o czym zaświadczają nawet miejskie autobusy i tramwaje - radośnie zielone. Poznań, zaprzyjaźniony ze swoimi mieszkańcami, bardzo lubi turystów, na których ma sprawdzone knyfy: wspaniałe zabytki z czasów Pierwszych Piastów czy słynne koziołki na ratuszowej wieży, Jezioro Maltańskie, nad którym latem można pojeździć na nartach, wesołe knajpki z międzynarodowym towarzystwem, marcińskie rogale na listopadowe święto, a przede wszystkim niepowtarzalną atmosferę o każdej porze roku. Tutaj po prostu chce się wracać.

  Nasz oddział jest do państwa dyspozycji !!!

Mapa Poznań

Wyświetl większą mapę 

  

 

 

 
G
M
T
Y
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Funkcja mowy jest ograniczona do 200 znaków
 
 
Opcje : Historia : Opinie zwrotne : Donate Zamknij

SZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s