Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
 

Regulamin - Odzyskiwanie Danych

 1. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych zobowiązuje się do podjęcia próby odzyskania danych z powierzonego nośnika danych.
 2. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych nie ponosi odpowiedzialności za wady fizyczne, które mogą ujawnić się podczas wykonywania analizy, jak brak spójności danych zapisanych na dostarczonych nośnikach oraz za pogorszenie stanu nośnika informacji na skutek podjętych czynności.
 3. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych oświadcza, a zlecający przyjmuje do wiadomości że czynności zmierzające do odzyskania danych wykonuje ze swoją najlepszą wiedzą i umiejętnościami, jednak nie udziela gwarancji odzyskania wszystkich informacji znajdujących się na nośniku przed ich utratą oraz pełnej użyteczności (spójności) odzyskanych danych, nawet jeżeli odzyskane pliki wydają się w 100% być poprawne.
 4. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych informuje, iż w niektórych sytuacjach, w szczególności w przypadku uszkodzeń fizycznych nośników, odzyskanie danych wymaga podjęcia czynności, które mogą skutkować utratą gwarancji na nośnik.
 5. Zlecający oświadcza, iż jest właścicielem (dysponentem) przekazanego nośnika informacji oraz wszelkie zawarte na nim dane i informacje są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa a Ram-serwis Odzyskiwanie Danych nie ponosi odpowiedzialności za legalność oprogramowania oraz informacji zapisanych na dostarczonym nośniku.
 6. Zleceniodawca wyraża zgodę na przetwarzanie zawartych na powierzonym nośniku danych w celu ich odzyskania.
 7. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych zobowiązuje się do ochrony powierzonych danych, a także przestrzegania tajemnicy handlowej dotyczącej współpracy ze zlecającym i nieudzielania jakichkolwiek informacji na temat zlecającego bez jego uprzedniej zgody na pismie.
 8. Wszelkie informacje dotyczące czynności związanych z procesem odzyskiwania danych oraz wykorzystanych narzędzi i technologii stanowią tajemnicę Ram-serwis Odzyskiwanie Danych.
 9. Odzyskane dane przechowywane są przez Ram-serwis Odzyskiwanie Danych przez okres 7 dni od dnia wykonania usługi. Po tym czasie dane zostaną definitywnie usunięte z naszych serwerów.
 10. W przypadku nieodebrania nośnika w terminie 1 miesiąca od dnia zakończenia prac bądź rezygnacji z wykonania zlecenia, braku odpowiedzi na weryfikacje uszkodzenia nośnika lub braku kontaktu ze strony zlecajacego nośnik przechodzina własność Ram-serwis Odzyskiwanie Danych i podlega utylizacji. Nie bierzemy odpowiedzialności za nośnik pozostawiony i nie odebrany w terminie.
 11. Nośniki danych po wykonaniu zlecenia są odzysłane do zamawiającego firmą kurierską. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie usługi przez firmę kurierską.
 12. Ram-serwis Odzyskiwanie Danych oświadcza, iż nie będzie uczestniczył w żadnych sporach pomiędzy zlecającym a osobami trzecimi, związanych w jakikolwiek sposób z wynikami wykonanej analizy oraz odzyskaniem danych.
 13. Usługa odzyskiwania danych realizowana jest w dwóch etapach:
  • Etap I - analiza uszkodzenia, wskazanie możliwości odzyskania danych oraz kosztów usługi.
  • Etap II - właściwy proces odzyskiwania danych.
 14. Zlecający oświadcza, iż zapoznał się z procedurą odzyskiwania danych, sposób ustalania ceny oraz z aktualny cennikiem firmy Ram-serwis Odzyskiwanie Danych oraz wyraża zgodę na wystawienie za wykonaną usługę faktury VAT bez jego podpisu. Płatność za usługę należy uregulować najpóźniej w dniu odbioru lub przed wysłaniem danych.
 15. Płatność za analizę uzależniona jest od jej trybu.
 16. W przypadku rezygnacji z usługi w trakcie procesu odzyskiwania danych, tj. po zaakceptowaniu kosztów realizacji usługi, zlecający zostanie obciążony kosztami wykonania ekspertyzy.
 17. Do wszystkich cen doliczyć należy 23% VAT
 18. Koszty przesyłki nośników w obie strony wraz z ubezpieczeniem obciążają zlecenodawcę.

 


Promocje

Bezpłatna weryfikacja

Proponujemy Państwu bezpłatną diagnozę w procesie odzyskiwania danych. Bezpłatna diagnoza nie obejmuje dyski twarde otwarte przez inne firmy DR lub osoby oraz weryfikacje dysków macierzy RAID i NAS.   Kliknij "Lubię to!"  

Newsletter
Otrzymuj od nas najświeższe informacje!

Z dysków.....

IBM Toshiba Maxtor Western digital Hitachi Seagate Fujitsu Samsung

Średnia opinii 117 naszych klientów: 5.9/6

Anna H.
26.07.19 12:02

Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.

Mirek
21.12.18 11:47

Witam , oddałem do naprawy Pendrive Data Travel 100G2, 16GB - widziałem tylko na swoim kompie: nieodczytywalny i 0kB. Gość bardzo fajny i spokojny odzyskał mi 100% danych. Podobno miałem uszkodzony kontroler. Polecam z czystym sumieniem.

Więcej opinii możesz przeczytać na stronie firmy.net pod adresem http://odzyskiwanie-danych.firmy.net/opinie-klientow.html


Ram-serwis Odzyskiwanie Danych Poland 61-655 Poznań Osiedle Na Murawie 13/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na:
Mapy stron  sitemap

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Odzyskiwanie danych Ver. SRS.L25s