Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych
 

WD2000JS-00SGB0 po wymianie głowic.

Trafił do nas dysk WD2000JS-00SGB0 po wymianie głowic w innym laboratorium. Próba wymiany w poprzedniej firmie nie powiodła się. Klient zmuszony był poszukać innego wykonawcy zlecenia odzyskania danych. Dane były tak ważne że usługa została zrealizowana u nas w trybie przyśpieszonym. Nasza firma podjęła się temu wezwaniu. Wykonaliśmy weryfikację uszkodzonego nośnika danych, dysku twardego produkcji Western Digital 3,5 cala SATA 200GB z rodziny Hawk2.

Zlecenie uszkodzonego dysk Western Digital WD200JS po wymianie głowic w innym laboratorium
Foto: uszkodzony dysk WD2000JS-00SGB0

Trafił do nas dysk WD2000JS-00SGB0 po wymianie głowic w innym laboratorium. Próba odzyskania danych w poprzedniej firmie nie powiodła się i klient zmuszony był poszukać innego wykonawcy zlecenia odzyskania danych. Dane zapisane na nośniku danych były tak ważne że zleceniodawca poprosił nas o wykonanie usługi w trybie przyśpieszonym. Weryfikacja wykazała uszkodzenie przedwzmacniacza głowic, dysk trafił do nas jako "otwarty" i po wymianie głowic ze skutkiem negatywnym z laboratorium jednej z firm z Częstochowy. Wykonaliśmy poprawki oraz testy podzespołów dysku wraz z testami głowic. Potwierdziły się nasze wstępne ustalenia. Dysk nie pracował poprawnie w zakresie zapisu - odczytu głowic oraz posiadął uszkodzoną elektronikę zewnętrzną. Dokonaliśmy wymiany elektroniki wraz z przeprogramowaniem ROM-u i uruchomiliśmy kolejne testy. Wynik kolejnych testów potwierdził uszkodzenie przedwzmacniacza jednej głowicy.

Dysk WD z błędnym mapowaniem głowic przygotowywany i testowany w celu wykonania próby odzyskania danych Testy dysku wykazały uszkodzenie głowic nośnika danych. Wynik jest obiecujący i pozwalający na wykonanie próby wymiany głowic w celu odzyskania danych. Dysk z prawidłowo zmapowanymi głowicami oraz z błedami w odczycie Strefy Serwisowej.

W między czasie trwały poszukiwania dysku dawcy ramienia głowic z kompatybilnym przedwzmacniaczem. Poszukiwania zostały zakończone pełnym powodzeniem.
Dawca głowic, dysk Western Digital WD2500JS-00SGB0 3,5 cala SATA 250GB z rodziny Hawk2 trafił do naszego laborattorium w 24 godziny od chwili rozpoczęcia zlecenia.


Dotarł do nas zakupiony dysk dawca głowic. Dysk bedzie testowany i sprawdzany pod względem kompatybilnosci głowic.
Foto: dysk uszkodzony a poniżej dysk dawca głowic

Weryfikacja ustawień dysku dawcy wykazała zgodność rodziny, mapowania głowic, Firmware itp ważnych ustawień dysku. Co prawda dysk dawca głowic posiadał jedną głowicę więcej ale w trakcie procedury odzyskiwania danych ROM dysku nie pozwala na pracę tej dodatkowej głowicy. Mogliśmy przystapić do wykonania kopii FW oraz ROM-u dysku przed wymianą ramienia głowic. Cała procedura została zakończona i dysk trafił do kompory laminarnej.
Wymiana głowic nie stanowiła żadnego już problemu.


Uszkodzone głowice dysku WD2000JS-00SGB0. Głowice ściągane za pomocą odpowiedniego narzędzia.
foto: pobrane głowice od dawcy

Zdjęte głowice z dysku dawcy WD2500JS-008GB0. Głowice ściągane za pomocą odpowiedniego narzędzia.
foto: głowice pobrane

Dysk dawcy i dysk uszkodzony w komorze laminarnej. Wymiana uszkodzonych głowic w celu wykonania próby odzyskania danych.
foto: dysk uszkodzony oraz dysk dawca w komorze laminarnej

Widok uszkodzonego ramienia głowic w komorze laminarnej.
foto: uszkodzone ramię głowic po przeszczepie

Po procedurze wymiany ramienia głowic dysk uszkodzony po podłączeniu do karty diagnostycznej PC3000 UDMA i po przejściu testów głowic, sprawdzeniu Strefy Serwisowej oddał wszystkie dane w 100% jakie pierwotnie znajdowały się na nim zapisane przed awarią. 

  Przeczytaj pozostałe studium przypadków


Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem
Całodobowa pomoc technicznatel. 692 106 189 - czynny 24h/7dni
Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem.
Poradzimy Ci jak postępować a być może
uda się rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i Napisz do nas skonsultuj się z nami

 

 


SZYBKA REAKCJA

Najszybszy możliwy czas realizacji dostępny w dowolnym miejscu.

TECHNOLOGIA

Zaawansowany sprzęt i zastrzeżona technologia.

BEZPIECZEŃSTWO

Certyfikowane bezpieczeństwo odzyskiwania danych.

DOSTĘPNOŚĆ NASZEJ USŁUGI

Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak również w niedziele czy dzień swiąteczny.

CZĘŚCI

Bogata baza części zamiennych do nośników danych.

DOŚWIADCZENIE

Wykfalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.

ODZYSKIWANIE DANYCH

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU TWARDEGO
ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH ODZYSKIWANIE DANYCH ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS ODZYSKIWANIE DANYCH Z MacOS
ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW ODZYSKIWANIE DANYCH Z SERWERÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID
ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU SSD

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

DOŚWIADCZENIE POPARTE LICZNYMI CERTYFIKATAMI
DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy ekspertami i pasjonatami odzyskiwania danych. Nasze 18-letnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych.
SZYBKA DIAGNOZA
SZYBKA DIAGNOZA
Wiemy jak ważny może być dla Ciebie czas, dlatego oferujemy szybką diagnozę i krótki termin odzyskania danych.
BEZPŁATNA KONSULTACJA
BEZPŁATNA KONSULTACJA
Przekażemy Tobie wskazówki oraz porady jak najlepiej zabezpieczyć nośnik i jakie podjąć kroki, aby nie zwiększać uszkodzenia nośnika oraz utraty danych.
TWÓJ DYSK WYDAJE DZIWNE DZWIĘKI?
UTRACIŁEŚ WAŻNE DANE?

Skontaktuj się z nami już teraz.
Szybko i skutecznie usuniemy awarię każdego komputera.
Sprawdź i przekonaj się.
KLIENCI O NAS!
Klienci ocenili firmę "Ram-Serwis" na 4,9/5 poprzez 125 niezależnych opini.
Usługa odzyskania plików - , 2021-10-15 13:43:00
5/5
Bardzo jestem wdzięczny za okazaną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Panowie z Ram-serwis Odzyskiwanie Danych wykazali się dużym profesjonalizmem i uratowali moje zdjęcia z okresu 20 lat. Szybko, sprawnie i poza godzinami otwarcia firmy. Dwie inne firmy (wiem już że nie należy powierzać dysków w serwisach komputerowych) nie dały radę a wręcz tylko zaszkodziły. Cenne uwagi, miła obsługa i szybkość działania. POLECAM !!!!
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-30 12:40:00
5/5
Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.
Usługa odzyskania plików - , 2020-07-27 19:07:00
5/5
Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do uszkodzeń i kosztów ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Ram - serwis i ich profesjonalizm!!
Usługa odzyskania plików - , 2019-07-26 12:02:00
5/5
Profesjonalna, rzetelna firma. Duża troska o bezpieczeństwo powierzonych danych. Szybko zrealizowana usługa. Dane odzyskane w 100%. Dziękuję i polecam.
Wszystkie 125 opinii możesz przeczytać na stronie Opinie klientów o usługach odzyskiwania firmy Ram-Serwis
Ram-serwisOdzyskiwanie Danych Poland 61-655  Poznań Osiedle Na Murawie 13/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na: Ram-serwis Odzyskiwanie Danych
Mapy stron  sitemap

 

 

 

 

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Skrypt Ver. SRS.L25s