Profesjonalne odzyskiwanie danych | Ram-serwis
Profesjonalne Odzyskiwanie Danych

Procedura - odzyskiwanie danych

Procedura zgłoszenia uszkodzonego nośnika do przeprowadzenia ekspertyzy i odzyskania utraconych danych. 

  Zamówienie bezpłatnej ekspertyzy.
  Analiza uszkodzenia dysku.
  Raport zawierający czas wykonania usługi oraz jej koszt.
  Akceptacja usługi odzyskiwania danych.
  Właściwy etap odzyskiwania danych.
  Dostarczenie odzyskanych danych do klienta.

Zamówienie ekspertyzy uszkodzonego dysku twardego

Warunkiem podjęcia przez nas zlecenia diagnozy uszkodzonego nośnika danych jest wypełnienie formularza, na podany adres mailowy otrzymacie Państwo formularz gotowy do wydrukowania i podpisania. Formularz proszę wysłać na nasz adres firmą kurierską lub pocztą wraz z uszkodzonym nośnikiem danych.
Klient pokrywa koszty dostarczenia nośnika do analizy uszkodzenia w obie strony.
Tryb diagnozy - Szczegółowa analiza możliwości odzyskania danych.
Zapakuj nośnik danych lub system komputerowy w sztywne opakowanie i dodatkowo zabezpiecz np. foliami bąbelkowymi, dołącz do paczki wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia.
Zaopatrz przesyłkę w opis "OSTROŻNIE" i wyślij na nasz adres:
 

Ram-serwis
LABORATORIUM ODZYSKIWANIA DANYCH

Osiedle Na Murawie 13/4
61-655 Poznań
Tel. kom.+48
608 160 108
 

Dokumenty dostępne są w formacie PDF
(Portable Document Format).

Jeżeli nie posiadasz programu Acrobat Reader,
kliknij na poniższą ikonę, aby pobrać program.

 adobe reader

Analiza uszkodzenia dysku twardego

Po otrzymaniu przesyłki przystępujemy do oględzin nośnika. Postępujemy zgodnie z wybranym w formularzu zgłoszeniowym trybem diagnozy.
Tryb diagnozy - Szczegółowa analiza możliwości odzyskania danych. 

Tryby diagnozy uszkodzonych nośników danych

  Identyfikacja problemu i rozmiaru szkód.
  Ustalenie możliwości odzyskania danych.
  Opis i zasugerowanie jednego lub kilku rozwiązań.
  Oszacowanie kosztów i czasu dla każdego z wariantów.

 Tryb diagnozy standardowy

- weryfikacja uszkodzenia nośnika, który uległ uszkodzeniu logicznemu elektroniki lub mechaniki. Dysk trafia do kolejki zgłoszeń. Czas realizacji weryfikacji wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy w przypadku uszkodzeń logicznych, licząc od momentu dostarczenia nośnika do naszego biura. Powyższy czas może ulec wydłużeniu w przypadku bardziej złożonych przypadków. Ten tryb diagnozy dla logicznych uszkodzeń jest zawsze bezpłatny!!! W przypadku uszkodzeń mechaniki i elektroniki dysk trafia do kolejki w/g przyjęcia zleceń i jest płatny 120 zł netto w przypadku konieczności otwarcia dysku w komorze laminarnej. Powyższy czas może ulec wydłużeniu w bardziej złożonych przypadkach.

 Tryb diagnozy przyśpieszony

- diagnoza nośnika, który uległ uszkodzeniu logicznemu elektroniki lub mechaniki i dysk trafia do kolejki oczekujących. Prace prowadzimy do 48 godzin. Podczas analizy Klient otrzymuje jej rezultaty niezwłocznie, niezależnie od pory dnia. Prace prowadzimy nieustannie do otrzymania konkretnych wyników. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu w przypadku dużej ilości danych lub konieczności pozyskania niezbędnych części zamiennych.

 Tryb diagnozy ekspresowy

- diagnoza nośnika, który uległ uszkodzeniu logicznemu elektroniki lub mechaniki. Prace rozpoczynamy natychmiast po otrzymaniu nośnika danych. Diagnoza trwa do 3-6 godzin. Po analizie Klient otrzymuje jej rezultaty niezwłocznie i niezależnie od pory dnia. Prace prowadzimy nieustannie do otrzymania konkretnych wyników. 

Raport po diagnozie uszkodzonego nośnika danych

Raport z analizy dostarczamy w postaci listu elektronicznego email lub telefonicznie, informując klienta o tym, czy możemy odzyskać dane, ile proces wymagać będzie czasu i jaki jest przewidywany koszt wykonania usługi.

Właściwe odzyskiwanie danych

Po akceptacji przez Klienta kosztu wykonania usługi odzyskiwania danych i naszych rozwiązań przystępujemy do właściwego odzyskiwania danych.

Dostarczenie odzyskanych danych 

 

Odzyskane dane nagrywamy na typ nośnika określonego w formularzu zgłoszeniowym. W tym czasie klient opłaca koszt wykonania usługi w wysokości podanej w raporcie analizy. Wystawiamy fakturę VAT i wysyłamy odzyskane dane.

 

  Odzyskiwanie danych z dysków twardych  1,0' ,1,8', 2.5' oraz 3.5' IDE, SATA, SCSI, SAS, SSD, USB  (HDD) komputerów stacjonarnych i przenośnych (laptop, notebook etc.) po sformatowaniu, skasowaniu, błędach oraz uszkodzeniach elektronicznych i mechanicznych.
  Przywracanie danych z Pendrive
  Odzyskiwanie danych z pamięci: Compact Flash CF, MemoryStick (M2), Multimedia MMC, SecureDigital SD, inne
  Odzyskiwanie danych z karty pamięci od telefonów komórkowych tz. micro SD uszkodzeń logicznych.
  Odzyskanie zdjęć (jpg i inne) z dysku, odzyskanie zdjęć i kart pamięci aparatów fotograficznych
  Odzyskanie danych z odtwarzacza mp3, iPod, kart pamięci flash
  Odzyskiwanie danych z innych typów nośników
 
  

Odzyskujemy dane po każdym uszkodzeniu i wszystkie marki dysków IDE, SATA, SCSI, SAS, USB, 1,0', 1,8' 2,5' oraz 3,5' dostępnych na rynku, w tym z dysków marki:

 • Seagate
 • Fujitsu
 • Samsung
 • Quantum
 • Hitachi
 • Toschiba
 • Western Digital
 • Maxtor
 • Conner
 • IBM
 • Excelstor
 • Nec

Kontakt z nami Wypełnij formularz zgłoszenia do weryfikacji

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem
Całodobowa pomoc technicznatel. 692 106 189 - czynny 24h/7dni
Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem.
Poradzimy Ci jak postępować a być może
uda się rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i Napisz do nas skonsultuj się z nami

 


Referencje
Promocje

Bezpłatna weryfikacja

Proponujemy Państwu bezpłatną diagnozę w procesie odzyskiwania danych. Bezpłatna diagnoza nie obejmuje dyski twarde otwarte przez inne firmy DR lub osoby oraz weryfikacje dysków macierzy RAID i NAS.   Kliknij "Lubię to!"  

Newsletter
Otrzymuj od nas najświeższe informacje!

Z dysków.....

Toshiba Hitachi Samsung Seagate Western digital Maxtor IBM Fujitsu

Średnia opinii 117 naszych klientów: 5.9/6

Maciej M.
30.07.20 12:40

Ram-Serwis Odzyskiwanie danych poraz kolejny, chyba już 5, doskonale poradziło sobie z przypadkiem niemal beznadziejnym. Super komunikacja i czas realizacji zlecenia. I tradycyjnie w ludzkich pieniądzach. Dziękuję i polecam serdecznie.

STACIWA
31.07.17 21:13

szybko i profesjonalnie .jestem bardzo zadowolony z obsługi , jeżeli masz uszkodzony dysk w komputerze to tylko do Ram Serwis , polecam wszystkim. pozdrawiam Paweł.

Więcej opinii możesz przeczytać na stronie firmy.net pod adresem http://odzyskiwanie-danych.firmy.net/opinie-klientow.html


Ram-serwis Odzyskiwanie Danych Poland 61-655 Poznań Osiedle Na Murawie 13/4 NIP: 584-237-48-73 Tel. 692 106 189 - 24/h Tel. 608 160 108
Znajdziesz nas na:
Mapy stron  sitemap

 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych specjalizuje się w usłudze profesjonalnego odzyskiwania danych. Podstawą naszej oferty jest odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonych dysków twardych
 oraz innych  nośników danych tj. dyski twarde, SSD, karty pamięci, SIM, pendrive, dyktafony  itp. W naszej firmie pracują specjaliści posiadający ogromną wiedzę w tej dziedzinie, którzy 
kochają to co robią i starają się pomóc każdemu z naszych klientów. Mamy świadomość że utrata ważnych danych jest dla naszych klientów poważnym problemem. Są to czasami zdjęcia dziecka
począwszy do narodzin lub zdjęcia z wakacji które już się nie powtórzą. Mogą to być również ważne dokumenty np. firmowe. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy aby zobaczyć uśmiech
zadowolonego klienta. Naszym mottem jest "KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM....", czego dowodem są liczne rekomendacje i podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych klientów.
Nasze laboratorium odzyskiwania danych wyposażone jest w sprzęt z najwyższej półki jaki jest w tej chwili dostępny. Posiadamy komorę laminarną (bez pyłową) pozwalającą na bezpieczne otwarcie
i pracę na otwartych nośnika danych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Western Digital oraz Seagate. Nasi  klienci mogą liczyć z naszej strony  na pełen profesjonalizm  pod względem
technicznym, pod względem kontaktu z klientem a co najważniejsze poufności danych która dla naszych klientów jest bardzo ważna. Na naszej stronie internetowej www.ram-serwis.pl znajdziecie
Państwo między innymi  cennik naszych usług, szczegółowe opisy różnych awarii nośników danych i wiele cennych rad dotyczących obsługi sprzętu komputerowego.
Jeśli macie Państwo problem z nośnikami danych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wasz problem zostanie szybko rozwiązany.

 Motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...                                                                                                   Odzyskiwanie danych Ver. SRS.L25s